Обяви 0 За нас Контакти
Продава 1-СТАЕН
област Бургас, гр. Созопол
79 000 €
154 510.57 лв.

(1 975 €, 3 862.76 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 13:23 на 22 април, 2026 год.
Обявата е посетена 1299 пъти.
Площ:
40 m2
Етаж:
4-ти от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2014 г.

Описание на имота:

Едно от две напълно обзаведени студиа на първа линия в хотел Роял Марина Бийч. Луксозен комплекс, разположен на самия плаж на къмпинг Градина (Созопол). Уникална гледка към морето от първа линия.

1-стаен апартамент, 40 кв. м., последен етаж (етаж 4 от 4) с асансьор, в Черноморец. Подходящо за отдаване под наем. Комплексът разполага с басейн, места за отдих, паркинг, ресторант, рецепция, охрана.

Студиото е след ремонт и в перфектно състояние. Има възможност за обединяване със съседното студио от обява: https://www.imot.bg/obiava-1a177408992624609-prodava-ednostaen-apartament-oblast-burgas-gr-sozopol

Само за ценители. Без комисиона.

За повече информация - 0888619977.
За контакт:
0888619977
Агенция:
БЕСТ БРОКЕР
0877546052
БЕСТ БРОКЕР logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2021 г.
bestbroker.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ул. Неофит Рилски 59
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 1-СТАЕН
област Бургас, гр. Созопол
Обява: 1a177408822952583

79 000 €
154 510.57 лв.
История на цената
(1 975 €, 3 862.76 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Созопол